.righttools { bottom: 20% !important; }
+389 75 403 001
+389 75 403 001

Produktet tona

RoletLux merret me prodhimin,shitjen dhe montimin e të gjitha llojeve të roletave dhe perdeve. Roleta Megaplast ofron një asortiment të gjerë të modeleve si klasike ashtu edhe moderne. Cilësia e produkteve tona është unike dhe e dëshmuar.

Rolet Alumini

Rolet Alumini të jashtme që ofrojnë mbrojtje të jashtme nga ndikimet e ndryshme të jashtme dhe pamjet e padëshiruara. Ato na lejojnë të errësojmë plotësisht dhomën, duke ofruar gjithashtu izolim të shkëlqyer ndaj nxehtësisë dhe zërit.

Shiko me shume

Rolet Veneciane

Një ndër llojet më të përhapura të roletave në botë, me një numër të madh të ngjyrave dhe dizajneve për shijën tuaj. Mundësojnë mbrojtje nga rrezet e diellit gjatë verës dhe rregullim të ndriqimit natyrorë sipas dëshirës.

Shiko me shume

Perde Zebra

Perde të brendshme që njihen si "Dita dhe Nata" për shkak të mekanizmit të tyre rrotullues dhe strukturës me dy shtresa. Sipas dëshirës, mund të rregulloni mbivendosjen e fushave që përcaktojnë shkallën e transmetimit të dritës. Dizajn i thjeshtë dhe elegant.

Shiko me shume

Perde Variolight

Shiritat rrotullues ju lejojnë të kontrolloni dritën në dhomën tuaj ose hapësirën e zyrës. Blindat vertikale klasike janë bërë nga materiali i thjeshtë por i qëndrueshëm - pëlhurë dhe përshtaten me çdo dekor.

Shiko me shume

Rrjeta kundër insekteve

Ato sigurojnë mbrojtje të plotë nga insektet e padëshiruara në periudhën e verës, ndërsa në periudhën e dimrit duke i grumbulluar ato janë të padukshme deri në verën e ardhshme.

Shiko me shume

Dyer për garazha

“RoletLux” ofron një gamë të gjerë opsionesh të personalizimit për derat e garazhit. Mund të zgjedhësh madhësinë, ngjyrën, dizajnin dhe karakteristikat e tjera për të siguruar që dera e garazhit të përshtatet me stilin dhe preferencat e tua.

Shiko me shume

Projektet e përfunduara

Prodhim dhe montim komplet i dritareve dhe grilave në një kompleks banesor në Shkup.

Rolet Alumini Antracid Fasad

Rolet Lux

Rolet Alumini Antracid Fasad

Rolet Lux

Rolet Alumini Antracid Fasad

Rolet Lux

Pse duhet të na zgjidhni ne

Ne garantojmë cilësi të lartë dhe dizajn modern për një shtëpi me stil dhe funksionalitet unik.

Produkt me jetë të gjatë

RoletLux përdor vetëm materialet më të mira të çertifikuara.

Dizajn i shkëlqyer

Kualiteti i lartë i operimit, gama e gjerë e ngjyrave, gama e gjerë e modeleve

Izolimi i temperaturës

Produktet tona lejojnë humbje minimale të nxehtësisë në ambientin e jashtëm dhe si rezultat maksimum në kursim të energjisë. Ndihmon që ndërtesa të mbahet e nxehtë ne dimër dhe e freskët në verë.

Rolet Veneciane

Një ndër llojet më të përhapura të roletave tek ne dhe në botë, me një numër të madh të ngjyrave dhe dizajneve që do të përshtaten me shijën tuaj. Mundësojnë mbrojtje nga rrezet e tepërta të diellit gjatë verës dhe rregullim të ndriqimit natyrorë sipas dëshirës.

+389 70 889 008

ROLET VENECIANE

Rolet Lux

ROLET VENECIANE

Rolet Lux

ROLET VENECIANE

Rolet Lux

ROLET VENECIANE

Rolet Lux

Perde Variolight and Perde Zebra

Perdet shiritore, plisat, dhe zebrat jane elemente te perhapura dhe te njohura te dekorimit te shtepise.Ne pergjithesi, perdorimi i perdeve shiritore, plisave dhe zebrave ndihmon ne krijimin e nje ambienti te vecante ne shtepine tuaj, duke i dhene dekorit nje ndjenje te personalizuar dhe te mirembajtur.

PERDE VARIOLIGHT

RoletLux

PERDE VARIOLIGHT

RoletLux

PERDE ZEBRA

RoletLux

PERDE VARIOLIGHT

RoletLux

PERDE ZEBRA

RoletLux

PERDE ZEBRA

RoletLux

Dyer për garazha

Opsione personalizimi: Kompania “RoletLux” ofron një gamë të gjerë opsionesh të personalizimit për derat e garazhit. Mund të zgjedhësh madhësinë, ngjyrën, dizajnin dhe karakteristikat e tjera për të siguruar që dera e garazhit të përshtatet me stilin dhe preferencat e tua.

+389 70 889 008

Dyer Garazhe Me Mator Telekomand

Rolet Lux

Dyer Garazhe Rollo Sistem

Rolet Lux

Dyer Garazhe Rollo Sistem

Rolet Lux

Dyer Garazhe Me Motor dhe Shkop

Rolet Lux

Rolet Alumini dhe PVC

Roletat moderne ofrojnë shumë më tepër se një mbrojtje të thjeshtë nga kushtet atmosferike. Ato ofrojnë izolim termik, izolim të zërit dhe madje krijojnë një pamje unike të ambientit tuaj.

Rolet Alumini Antracid Fasad

RoletLux

Rolet Alumini

RoletLux

Rolet Alumini Antracid Fasad

RoletLux

Rolet Alumini Antracid Standard

RoletLux

Rolet Alumini (Combined)

RoletLux

Rolet Alumini Antracid Fasad Me Motor Rjeta Rollo

RoletLux

Rrjeta kundër insekteve

E ndërtuar me kornizë unike për t'u përshtatur lehtë, brenda dhe jashtë dritareve apo dyerve të shtëpive tuaja.

Rrjeta kundër insekteve

Rolet Lux

Rrjeta kundër insekteve

Rolet Lux

Rrjeta kundër insekteve

Rolet Lux

Rrjeta kundër insekteve

Rolet Lux

Rrjeta kundër insekteve

Rolet Lux

Rrjeta kundër insekteve

Rolet Lux

Kush jemi ne?

RoletLux është një kompani e specializuar në prodhimin e dyerve të garazhit për banim, rolet, Rrjeta kundër insekteve (çdo lloj pelushi), PVC dhe alumini ролет, Rolet veneciane, perde zebra, variolight. Të gjitha ngjyrat prej PVC, alumini dhe rolet druri.

Përtej kësaj, ne dhe motorizojmë dyert ekzistuese të kopshtit, si dhe ofrojmë edhe dritare PVC për shtëpi dhe ndërtesa.

+389 70 889 008

Na kërkoni

Eirmod sed tempor lorem ut dolores sit kasd ipsum. Dolor ea et dolore et at sea ea at dolor justo ipsum duo rebum sea. Eos vero eos vero ea et dolore eirmod diam duo lorem magna sit dolore sed et.

+389 70 889 008

Na Kontaktoni

Vendndodhja

S. Slatino Tetovë, Maqedonia e Veriut
Loading
Your message has been sent. Thank you!